OZNAM: Vážení zákazníci, objednávky přijaté od 12.7.2019 12:00 budou z důvodu čerpání dovolené odeslány 22.7.2019. Děkujeme za pochopení.

Velkoobchodní spolupráce

LED pásy, pásky, osvětlení velkoobchod

Zabýváte se prodejem nebo montáží LED osvětlení? Jste elektrikář, interiérové studio, výrobce nábytku nebo vaše obchodní činnost jinak souvisí s LED osvětlením? Nabízíme vám možnost velkoobchodní spolupráce.

Naše společnost se zabývá prodejem a distribucí LED osvětlení více než 4 roky a za tuto dobu jsme si vybudovali stabilní postavení na trhu LED produktů. Důkazem toho jsou tisíce spokojených zákazníků a odběratelů v rámci celé EU. Neustále sledujeme vývoj ve světě LED technologií, rozšiřujeme sortiment a nabízíme Vám jen ty nejkvalitnější a nejmodernější produkty.

Jsme přímými dovozci a spolupracujeme s desítkami výrobců z celého světa, kterých si pečlivě vybíráme a všechny produkty testujeme. Díky tomu vám umíme zaručit kvalitu našich výrobků. Pro náročné klienty dokážeme zajistit přímo u výrobců různé nestandardní požadavky např. LED pásky s délkami a kabeláží dle potřeby.

Spoluprací s námi získáte:

- vybíraný sortiment kvalitních LED produktů
- individuální přístup ke každému zákazníkovi
- doručení zboží, které je skladem do 24 hodin
- bezpečné a rychlé doručení kurýrem UPS
- vybavení nestandardních objednávek
- jednoduchý nákup prostřednictvím e-shopu
- poradenství v oblasti LED produktů
- výhodné cenové podmínky

Kontaktujte nás
 
 
 
 
 
 
 
* - povinné pole