LED lišty, profily

Hliníkové lišty a profily jsou nepostradatelnou součástí LED pásů. Jejich hlavní funkcí je zajistit odvod tepla z pásků za účelem zabránění jejich přehřívání, které snižuje životnost a kvalitu pásů. Umožňují snadné přichycení a umístění LED pásků tam, kde je třeba dosáhnout moderní vzhled a design např.: osvětlení kuchyňských...

LED lišty, profily

Hliníkové lišty a profily jsou nepostradatelnou součástí LED pásů. Jejich hlavní funkcí je zajistit odvod tepla z pásků za účelem zabránění jejich přehřívání, které snižuje životnost a kvalitu pásů. Umožňují snadné přichycení a umístění LED pásků tam, kde je třeba dosáhnout moderní vzhled a design např.: osvětlení kuchyňských linek, pracovních desek, poliček, podsvícení barových pultů...atd.
Naše široká nabídka Vám poskytuje atraktivní řešení LED osvětlení, kromě klasické stříbrné barvy nabízíme u některých typů lišt pro dosažení dokonalého vizuálního vzhledu i odstíny bílé nebo černé barvy.
V nabídce najdete i možnost výběru vhodné krytky a to zasouvací (průhledná, mléčná, matná) nebo zaklapávací (mléčná, průhledná).
K lištám je možné zakoupit i příslušenství - koncovky, úchytky či rohové spojky.

Cena lišty je uvedena za 1m. Po vstupu do detailu lišty je možné si vybrat průhledný, matný nebo mléčný kryt.

LIŠTY NABÍZÍME V DÉLCE 1M NEBO 2M.

ZobraziťSkryť celý text ...

Podkategorie