Vážení zákazníci, objednávky přijaté od 5.8.2022 12:00, budou z důvodu dovolené expedovány od 15.8.2022. Děkujeme za pochopení.

LED ovladače pro RGB LED pásky

Dálkové ovladače určené pro LED pásky RGB umožňují nastavení jakékoliv barvy v závislosti od typu ovladače, jejich zapnutí/vypnutí a změnu intenzity, jakož i nastavení automatických barevných přechodů, u kterých je možné měnit rychlost. Na vyběr jsou jednookruhové nebo víceokruhové ovladače. Výhodou víceokruhových...

LED ovladače pro RGB LED pásky

Dálkové ovladače určené pro LED pásky RGB umožňují nastavení jakékoliv barvy v závislosti od typu ovladače, jejich zapnutí/vypnutí a změnu intenzity, jakož i nastavení automatických barevných přechodů, u kterých je možné měnit rychlost. Na vyběr jsou jednookruhové nebo víceokruhové ovladače. Výhodou víceokruhových ovladačů je možnost ovládat několik pásků, resp.okruhů osvětlení pouze jedním ovladačem. Ovladač umožňuje zapnutí/vypnutí, změnu barvy nebo barevného přechodu u každého okruhu samostatně nebo u všech společně.

Předností některých ovladačů je jejich propojení s Wi-Fi modulem, co zabezpečí ovládání RGB osvětlení pomocí smartphonů nebo tabletů.

ZobraziťSkryť celý text ...