LED žárovky E14

Nekompromisní LED světelná revoluce, která před několika lety vstoupila na trh osvětlení ovlivnila vývoj všech zdrojů svítidel, žárovky nevyjímaje. Kromě úspory energie hraje ve prospěch LED technologie i dlouhá životnost a přátelský postoj k životnímu prostředí. LED žárovky tak nabízejí vše, co od žárovek v dnešní době očekáv...

LED žárovky E14

Nekompromisní LED světelná revoluce, která před několika lety vstoupila na trh osvětlení ovlivnila vývoj všech zdrojů svítidel, žárovky nevyjímaje. Kromě úspory energie hraje ve prospěch LED technologie i dlouhá životnost a přátelský postoj k životnímu prostředí. LED žárovky tak nabízejí vše, co od žárovek v dnešní době očekáváte - okamžitou úsporu, kvalitní osvětlení a široký rozsah využitelnosti.

LED žárovka s paticí E14 představuje standardní typ objímky (nazývaný také úzký závit, 14mm), který patří k nejčastěji využívaným druhům, díky čemuž můžete jednoduše přejít od klasických žárovek na úsporné LED žárovky bez nutnosti výměny Vašeho oblíbeného svítidla.

V širokém sortimentu společnosti LEDprodukt s.r.o. najdete LED žárovky E14 osazeny vysoce kvalitními čipy SMD, COB, nebo FILAMENT s možností výběru z více druhů z hlediska designu i výkonu. Pro jednodušší a přehlednější výběr je při každé ze žárovek uveden i její ekvivalent s výkonem klasické žárovky. V každé LED žárovce je navíc zabudovaný tzv. CCD driver, který zajišťuje, aby žárovky neproblikávali nebo po vypnutí světla nezanechali efekt jemné svítivosti tak, jak se s tím můžete setkat u nejlevnějších LED žárovek různých prodejců.

Další nespornou výhodou LED žárovek je možnost výběru barvy světla. U každé z nabízených LED žárovek E14 si můžete vybrat teplý (3000K), neutrální (4000K) nebo studený (6000K) odstín bílé barvy.

Zvláštní kategorií je tzv. Dual-White žárovka, která poskytuje komfort výběru spočívající v možnosti nastavení studené - neutrální - teplé bílé barvy plynulým přechodem od 2700K - 6500K pomocí dálkového ovladače. Teplotu barvy, která je Vám nejbližší, si tak můžete zvolit podle Vaší aktuální potřeby. Taktéž žárovka disponuje také funkcí stmievateľnosti, díky které si navolíte požadovanou úroveň osvětlení.

Pro ty, kteří chtějí zachovat harmonický celek své domácnosti nebo dávají přednost modernímu RETRO stylu, ale přesto touží po využití LED technologie ve svém osvětlení, je jednoznačnou volbou LED žárovka E14 z edice RETRO FILAMENT. Díky klasickému vzhledu žárovky v podobě skleněné baňky s vláknem tak nemusíte ubírat ze svých nároků na vzhled, funkčnost i úsporu Vašeho osvětlení.

ZobraziťSkryť celý text ...